Najbliższa PRÓBA ORKIESTRY w sobotę 25 lutego, w GOK-u.
Podział na grupy i godziny:
8:30 >> Wiktora
9:00 >> Adam, Antek K.
9:45 >> Antek M.,
10:15 >> Marcel, Nel
10:45 >> Lew, Edek
11:15 >> Emilio, Witek, Basia, Martyna
12:00 >> Grupa koncertowa
Obecność obowiązkowa. W razie nagłej nieobecności - bardzo prosimy o WCZEŚNIEJSZY kontakt z instruktorem.
UWAGA RODZICE:
W przyszłą sobotę (4 marca o godz. 14:00) będzie zebranie wszystkich rodziców - będą poruszone wszystkie najważniejsze bieżące i przyszłe sprawy, więc prosimy zarezerwować sobie czas.
Do zobaczenia! |
|
PRÓBA ORAZ WARSZTATY (zmiana!) |
Najbliższa próba orkiestry w SOBOTĘ (28.01) w GOK-u. NIE MA PRÓBY GRUPY KONCERTOWEJ oraz nie ma indywidualnych zajęć z p. Hubertem.
Podział na godziny:
9.00 >> Wiktoria
9.30 >> Adam, Antek K.
10.00 >> Antek M.
10.30 >> Marcel, Hania
11.00 >> Lew
11.30 >> Emilio, Witek, Hubert
---------------------------------------------------------------
ZIMOWE WARSZTATY ORKIESTROWE
Bardzo prosimy dokładnie sprawdzić którego dnia i o której godzinie są zajęcia!
------------------------------------------------------------------
>> instrumenty blaszane <<
instruktor: Bernard Niezgoda
miejsce zajęć: IZBA PAMIĘCI OSP
PONIEDZIAŁEK (30.01):
14.00 >> Marcel
14.30 >> Adam
15.15 >> Lew
16.00 >> Antek K
16.45 - 17.00 >> Przerwa
17.00 >> Antek M.
17.45 >> Ania
18.30 >> Maciek
19.15 >> Wiktoria
WTOREK: (31.01):
14.00 >> Marcel
14.30 >> Adam
15.15 >> Lew
16.00 >> Antek K
16.45 - 17.00 >> Przerwa
17.00 >> Antek M.
17.45 >> Ania
18.30 >> Maciek
19.15 >> Wiktoria
CZWARTEK (2.02):
14.00 >> Marcel
14.30 >> Adam
15.15 >> Lew
16.00 >> Antek K
16.45 - 17.00 >> Przerwa
17.00 >> Antek M.
17.45 >> Ania
18.30 >> Maciek
19.15 >> Wiktoria
------------------------------------------------------------
>> instrumenty drewniane <<
instruktor: Mateusz Kurkowski
miejsce: salka na górze w starej szkole
WTOREK: (31.01):
10.00 >> Basia
10.35 >> Martyna
11.05 >> Natalia Ś.
11.40 >> Lidka
12.15 >> Gabrysia
12.50 >> Marcin
13.25 – 13.40 – Przerwa
13.40 >> Nel
14.05 >> Ola
14: 40 >> Mateusz
15.15 >> Kuba
15.50 >> Piotrek ŚRODA (1.02):
10.00 >> Basia
10.35 >> Martyna
11.05 >> Natalia Ś.
11.40 >> Lidka
12.15 >> Gabrysia
12.50 >> Marcin
13.25 – 13.40 – Przerwa
13.40 >> Nel
14.05 >> Ola
14: 40 >> Mateusz
15.15 >> Kuba
15.50 >> Piotrek
CZWARTEK (2.02):
10.00 >> Basia
10.35 >> Martyna
11.05 >> Natalia Ś.
11.40 >> Lidka
12.15 >> Gabrysia
12.50 >> Marcin
13.25 – 13.40 – Przerwa
13.40 >> Nel
14.05 >> Ola
14: 40 >> Mateusz
15.15 >> Kuba
15.50 >> Piotrek
-------------------------------------------------------------
>> instrumenty perkusyjne <<
instruktor: Marek Kunda
miejsce: sala GOK
WTOREK: (31.01):
14.00 >> Filip
14.45 >> Jakub
15.30 - 15.45 >> Przerwa
15.45 >> Emilio
16.15 >> Witek
16.45 – 17.00 >> przerwa
17.00 >> Hubert
17:30 >> Mateusz
ŚRODA (1.02):
11.00 >> Emilio
11.30 >> Witek
12.00 >> Hubert
12.30 - 12.45 >> przerwa
12.45 >> Filip
13.30 >> Kuba
CZWARTEK (2.02):
15.00 >> Witek, Emilio, Hubert (zajęcia grupowe)
17.00 >> Filip, Kuba, Mateusz (zajęcia grupowe)
---------------------------------------------------------------------
Obecność jest oczywiście obowiązkowa, w razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt (instrumenty drewniane: p. Hubert – tel. 691 130 619, instrumenty blaszane oraz perkusyjne: p. Wojtek – tel. 505 022 193).
Do zobaczenia!
|
Najbliższa PRÓBA ORKIESTRY w sobotę 21 stycznia, w GOK-u.
Podział na grupy i godziny:
9:00 >> Wiktora
9:30 >> Adam, Antek K.
10:00 >> Antek M., Nel
10:30 >> Marcel, Hania, Marcin Sz.
11:00 >> Lew, Edek
11:30 >> Emilio, Witek, Hubert, Basia, Martyna
12:00 >> Grupa koncertowa
UWAGA RODZICE: Obecność obowiązkowa. W razie nagłej nieobecności - bardzo prosimy o WCZEŚNIEJSZY kontakt z instruktorem.
Do zobaczenia! |
Serdecznie zapraszamy na Noworoczny Koncert Kolęd!
Zaczynamy uroczystą oprawą Mszy Św. o godz. 11:30, a następnie usłyszą Państwu najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki w wykonaniu Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Jasionówki oraz p. Dominiki Horby.
Wszystko to odbędzie się oczywiście w naszym kościele parafialnym.
Zapraszamy do wspólnego świętowania Trzech Króli!
info dla Orkiestrantów: zbiórka w GOKu o godz. 10:15 (czarne spodnie i buty, ciemne kurtki).
Próba Orkiestry - TYLKO GRUPY MŁODSZEJ - odbędzie się w sobotę 7 stycznia, dokładne godziny podamy niebawem. |
W najbliższy weekend (31.12) - próby nie ma - ładujemy akumulatory na Nowy Rok! :)) |
Serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania Narodzenia Pana!
Tradycyjnie zagramy z Orkiestrą krótki koncert kolęd tuż przed Pasterką (z towarzyszeniem p. Dominiki Horby), a następnie zapewnimy uroczystą oprawę Mszy.
info dla Orkiestrantów: zbiórka w GOKu o godz. 23:00 (czarne spodnie i buty, ciemne kurtki).
Do zobaczenia! |
Próba orkiestry oraz spotkanie opłatkowe |
Najbliższa PRÓBA ORKIESTRY 17. grudnia (sobota) w GOK-u. Po próbie grupy koncertowej odbędzie się spotkanie opłatkowe (godz. 14:30).
Podział na grupy i godziny:
10:15 >> Perkusja nabór: Hubert P., Emilio, Witek oraz Marcin Sz. (nabór)
10:30 >> Nel
11:00 >> Lew (nabór), Edward
11:30 >> Marcel, Hania, Basia, Martyna
12:00 >> Grupa koncertowa (także Wiktoria, Adam G. oraz Antek K.)
14:30 >> SPOTKANIE OPŁATKOWE (wszyscy!!! - zarówno najmłodsi z naboru jak i grupa koncertowa - i oczywiście wszystkie mażoretki :))
Niech wszyscy wezmą nuty kolęd!
Obecność obowiązkowa.
W razie nagłej nieobecności (szczególnie dotyczy to zajęć indywidualnych) - bardzo prosimy o wcześniejszy kontakt z instruktorem.
Do zobaczenia! |
Serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania Odzyskania Niepodległości. Nasza Orkiestra zapewni uroczystą oprawę Patriotycznej Mszy Św. 11 Listopada (piątek) o godz. 9:00 w naszym parafialnym kościele. Po Mszy zagramy krótki koncert pieśni patriotycznych.
info dla Orkiestrantów: zbiórka w GOK-u o godz. 8:00 (czarne kurtki, spodnie, buty). W najbliższą SOBOTĘ (12 listopada) NIE MA ZAJĘĆ! |
Najbliższa PRÓBA ORKIESTRY 5. listopada (sobota) w BUDYNKU STAREJ SZKOŁY (ul. Knyszyńska 21).
Podział na grupy i godziny:
9:30 >> Wiktoria, Nel C. (nabór)
10:00 >> Adam G., Antek K., Marcin Sz. (nabór)
10:30 >> Hania D. (nabór), Marcel M. (nabór), Benek, Edward
11:00 >> Lew (nabór), Basia, Martyna
11:30 >> Hubert P. (nabór), Emilio (nabór), Mateusz G.
12:00 >> Grupa koncertowa (Filip F. też ;)
Obecność obowiązkowa.
W razie nagłej nieobecności (szczególnie dotyczy to zajęć indywidualnych) - bardzo prosimy o wcześniejszy kontakt z instruktorem.
Do zobaczenia!
|
W NIEDZIELĘ (25 września) nasza Orkiestra zagra podczas Ogólnopolskich Dni Pszczelarza w Białymstoku :)) Zaczynamy przemarszem o godz. 11:00, zaś o godz. 13:00 zagramy koncert estradowy na Kampusie Uniwersyteckim. Serdecznie zapraszamy!
--------------------------------
info dla Orkiestrantów: zbiórka w GOK-u o godz. 9:30, pełne umundurowanie. Jeżeli ktoś jest już w B-stoku, zbiórka na Kampusie Uniwersyteckim o godz. 10:15. |
W najbliższą SOBOTĘ (24 września) zapraszamy wszystkich chętnych do wstąpienia w szeregi Orkiestry na NABÓR, który odbędzie się w GOK-u o godz. 11:00.
PRÓBA: Sobota, 24 września, podział na grupy i godziny:
8:30 >> Wiktoria
9:00 >> Mikołaj
9:30 >> Adam G., Antek K.
10:00 >> Antek M
10:15 >> Antek P., Basia, Martyna
10:30 - Filip F.
11:00 >> NABÓR
12:00 >> Grupa koncertowa (Ola, Antek M. i Mateusz)
Obecność obowiązkowa.
W razie nagłej nieobecności (szczególnie dotyczy to zajęć indywidualnych) - bardzo prosimy o wcześniejszy kontakt z instruktorem.
Do zobaczenia!
|
|
|
|
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
|
Strona 4 z 28 |