Próba

Najbliższa próba w SOBOTĘ (29 kwietnia) NA SALI GIMNASTYCZNEJ. Grupa starsza nie ma próby (mamy granie 3 Maja).

Podział na grupy i godziny:

- grupa młodsza drewno (Kuba, Martyna i Natalie) >> godz. 10:00

- grupa młodsza blacha (Julka, Marysia, Karolina, Maciek, Kuby) >> godz. 10:00

- grupa drewno nabór >> godz. 11:30

- grupa blacha nabór (Ania, Anita, Kamil, Mateusz) >> godz. 11:30

- grupa perkusja nabór >> godz. 12:15

Obecność obowiązkowa, do zobaczenia!

Mam nadzieję, że wszystko jest zrozumiałe, w razie pytań, proszę o kontakt (691 130 619).

 
Rezurekcja

Tradycyjnie nasza Orkiestra zapewni uroczystą oprawę mszy rezurekcyjnej w jasionowskim Kościele Parafialnym. Serdecznie wszystkich zapraszamy do wspólnej modlitwy i owocnego przeżywania Świąt Wielkanocnych!

info dla Orkiestrantów: zbiórka w GOK-u o godz. 5:30 (czarne spodnie orkiestrowe, czarne buty i ciemne kurtki).

 
Próba

Najbliższa próba w WIELKĄ SOBOTĘ (15 kwietnia). Oto dokładny rozkład:

- godz. 9:30 >>  Julka, Marysia, Maciek H., Karolina, Kuba F., Kuba W. oraz grupa młodsza drewniana (Natalie, Martyna, Kuba)

- godz. 10:00 >> GRUPA STARSZA (weźcie nuty kościelne)

Grupy z naboru w ten świąteczny weekend próby nie mają.

Obecność obowiązkowa. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących próby, proszę o kontakt (691 130 619).

 
Zajęcia w ferie

W ferie odbędą się zajęcia indywidualne z panem Wojtkiem. Oto dokładny rozkład:

WTOREK - 24 stycznia

- godz. 9:00 - Kuba Wojtach

- godz. 9:45 - Kuba Boruta

- godz. 10:30 - Marysia Kiszło

- godz. 11:15 - Julka Hryń

- godz. 12:00 - Karolina Jabłonowska

- godz. 12:45 - perkusja NABÓR

- godz. 14:00 - Gabrysia Jasiulewicz

ŚRODA - 25 stycznia

- godz. 13:00 - Kuba Filipczuk

- godz. 13:45 - Mateusz Jelski

- godz. 14:30 - Kamil Prokopowicz

- godz. 15:15 - Anita Sztachelska

- godz. 15:45 - Ania Szymańska

- godz. 16:15 - Maciek Hryniewicki

- godz. 17:00 - Patryk Bursztyniuk

Zajęcia w GOK-u. Obecność obowiązkowa, w razie jakichkolwiek pytań, proszę o kontakt z p. Wojtkiem - 505 022 193.


 
Kulig i próba

W najbliższą SOBOTĘ (21 stycznia) zapraszamy WSZYSTKICH orkiestrantów i mażoretki na KULIG, który odbędzie się w Uroczysku Lipnik państwa Kochańskich w godzinach 13:00-15:00. Dojazd we własnym zakresie, zapewniamy ciepłe jedzonko i herbatę.

W związku z kuligiem i feryjnymi zajęciami grupy blaszanej, próba będzie trochę nietypowa.

- godz. 10:00 - grupa drewniana młodsza (grająca wcześniej kolędy)

- godz. 11:00 - grupa drewniana z naboru

- godz. 12:00 - grupa blaszana młodsza (Julka, Marysia, Kuba F. i Kuba W.)

Obecność na próbie obowiązkowa, zaś na kuligu mile widziana :) im będzie nas więcej, tym lepsza zabawa! W razie jakichkolwiek pytań, proszę o kontakt: 691 130 619

 
Zebranie rodziców i próba

W najbliższą SOBOTĘ (14 stycznia) o godz. 11:30 zapraszamy WSZYSTKICH RODZICÓW (wszystkie grupy orkiestrowe, mażoretki także) na zebranie dotyczące wakacyjnego wyjazdu. Zebranie odbędzie się NA SALI GIMNASTYCZNEJ.

Próba orkiestry także będzie na sali gimnastycznej, podział na grupy i godziny:

- grupa starsza: godz. 10:00

- zebranie rodziców - godz. 11:30

- grupa młodsza drewno (grająca kolędy): godz. 12:00

- grupa młodsza - Karolina, Maciek, Kuba: godz. 12:00

- grupa nabór drewno: godz. 13:00

- grupa młodsza - Marysia, Julka i Kuby: godz. 13:00

- grupa nabór perkusja: godz. 14:00

- grupa nabór blacha: godz. 14:30

Obecność obowiązkowa (szczególnie rodziców na zebraniu!), w razie jakichkolwiek pytań, proszę o kontakt (691 130 619).

 
Trzech Kroli

Zapraszamy wszystkich do wspólnego Świętowania Trzech Króli!

Zaczynamy wspólnym kolędowaniem przed Mszą Świętą o godz. 11:30, następnie zapewnimy uroczystą oprawę tejże Mszy (wraz ze Scholą), następnie udamy się do Szkoły obejrzeć Jasełka.

info dla Orkiestry: zbiórka w GOKu o godz. 10:00 (grupa starsza, młodsza grająca kolędy oraz nasze wokalistki - ubiór jak na Pasterkę).Do zobaczenia! :))

Próba grup najmłodszych (z naboru) w przyszłą sobotę 14 stycznia.

 
Pasterka

Serdecznie zapraszamy do wspólnego kolędowania przed Pasterką w naszym kościele parafialnym - zaczynamy ok. godziny 23:30. Następnie zapewnimy uroczystą oprawę Mszy Świętej.

No i oczywiście życzymy wszystkim pogodnych, radosnych i bardzo dobrze zgranych Świąt! ;))

info dla Orkiestrantów: zbiórka w GOK-u o godz. 23:00 (grupa starsza i młodsza grająca kolędy; strój: spodnie mundurowe lub czarne, czarne buty, ciemna kurtka).

 
Próba

Najbliższa próba w NIEDZIELĘ (18 grudnia).

Podział na grupy i godziny:

- grupa starsza i młodsza grająca kolędy: godz. 10:20

- grupa młodsza blacha (Karolina, Maciek i Kuba): godz. 12:15

- grupa początkująca drewno (NABÓR): godz. 12:15

- grupa początkująca perkusja (NABÓR): godz. 13:00

- grupa początkująca blacha (NABÓR): godz. 13:30

Obecność obowiązkowa (to jest próba generalna przed Pasterką), do zobaczenia!

Mam nadzieję, że wszystko jest zrozumiałe, w razie pytań, proszę o kontakt (691 130 619).

 
Święto Niepodległości

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców naszej Gminy do wspólnego świętowania z okazji odzyskania przez Polskę Niepodległości w 1918 roku.

Obchody rozpoczną się uroczystą Mszą Świętą 11 listopada (piątek) o godz. 9:00 w naszym kościele parafialnym, następnie udamy się pod budynek Gminy.

info dla Orkiestrantów: zbiórka w GOKu o godz. 8:00. W związku z występem grupy starszej, w ten weekend NIE BĘDZIE ZAJĘĆ ŻADNEJ MŁODSZEJ GRUPY.

 
Próba

Najbliższa próba Orkiestry w SOBOTĘ (5 listopada).

- grupa starsza: godz. 10:00

- grupa młodsza (drewno): godz. 11:30

- grupa młodsza blacha: Karolina, Maciek, Kuba B. - godz. 11:30, Julka, Marysia, Kuba F., Kuba W. - godz. 12:15

 

GRUPA ŚWIEŻO ZAPISANA (Z NABORU):

- INSTRUMENTY DREWNIANE (saksofony sopranowe, klarnety, flet): godz. 12:30

- INSTRUMENTY BLASZANE I PERKUSYJNE: godz. 13:15

Do zobaczenia!

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 12